Pizza numer jeden!

Szukasz miejsca, gdzie mógłbyś spędzić miło czas z najbliższymi? Nie masz pomysłu, gdzie udać się na romantyczną randkę? Pizzeria Bialystok, to nowoczesne i klimatyczne miejsce, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Świetna stylistyka sali, a także niebanalny wystrój, to gwarancja przyjemnie spędzonego czasu. Do wyboru masz szerokie menu, więc na pewno znajdziesz swoją ulubioną pizzę. Ponadto, masz możliwość zakupu różnej wielkości pizzy (mała, średnia, duża oraz XXL), a nawet kawałków pizzy. Do każdego zamówienia otrzymasz sos gratis. Możesz wybrać swój ulubiony smak z kilku dostępnych wariantów. Pizza przygotowywana jest przez doświadczonych oraz wykwalifikowanych kucharzy.

To oni odpowiadają za przepyszny oraz wyjątkowy smak, a także niepowtarzalny aromat. Poczujesz się niczym w prawdziwej włoskiej pizzerii. Istnieje również opcja złożenia zamówienia przez telefon lub Internet. W zależności od Twoich preferencji, możesz dokonać odbioru osobistego lub zamówić dostawcę pod wskazany adres. Jest to opcja niezwykle wygodna i bezproblemowe. Zaoszczędzisz czas oraz otrzymasz ulubioną pizzę wprost pod drzwi. W większości przypadków dostawa na terenie miasta jest bezpłatna. Czas realizacji zamówienia zależy od wielu czynników, jednak jest on możliwie najkrótszy. Zostaniesz o nim powiadomiony przy dokonywaniu zamówienia. Ponadto, otrzymasz telefon lub smsa, gdy dostawca wyruszy z Twoim zamówieniem.

pizzeria bialystok


Dokonując zamówienia za pośrednictwem specjalnej aplikacji na telefon, możesz otrzymać atrakcyjne zniżki. Warto również sprawdzać oficjalną stronę internetową pizzerii. Znajdziesz tam nie tylko menu i dane kontaktowe, ale również sprawdzone informacje na temat aktualnych promocji. Jeśli nie posiadasz wystarczającej ilości pieniędzy, sprawdź czy wybrane przez Ciebie miejsce posiada terminal płatniczy.