Ciekawostki dotyczące escape room w Warszawie.

Ostatnimi czasy niezmiernie modne okazało się słowo Escape Room (właściwie nawet dwa słowa). Jeszcze ostatnio nikt o tym nie wiedział a w tym momencie niezwykle często grupy znajomych zgadują się i mówią, że wybierają się do escape room. Jeżeli ktoś potrafi mówić po angielsku wie, że dosłownie to znaczy pokój ucieczki. Jednak wiadomo, że nie powinno się przekładać wszystkiego słowo w słowo. Dlatego na nasz język przełożono to jako pokój ucieczek. I ta też nazwa rozpoczęła krążyć. O co jednak w zasadzie chodzi? Są to miejsca, które powstały w różnych miejscowościach i zapewniają one wiele frajdy ludziom. Aby wybrać się do tego typu miejsca musimy zgromadzić odpowiednią ekipę. Musi być to kilka osób, które dadzą się wspólnie zamknąć w jednym pomieszczeniu. Aby wydostać się z tego pokoju należy rozwiązać szereg zagadek, które nie są takie proste, w związku z tym lepiej wybrać się z większą ilością osób do takiego miejsca. Im więcej pomysłów tym lepiej.

W jaki sposób dziwnie spędzić wieczór

warszawa escape roomy

Oczywiście pamiętajmy, że na wyjście się stamtąd mamy ograniczony czas. Należy się zmieścić w limicie czasowym, aby wyjść z tego pokoju. Niemniej jednak trzeba wszystkie zagadki rozwiązać poprawnie. Jeśli nam się uda to możemy się poszczycić, że escape room Warszawa został przez nas szczęśliwie zdobyty. Przyznam się wprost, że nie byłem w dalszym ciągu w tego typu miejscu. A ponoć mam czego żałować, jako że mam przyjaciół, którzy z takiego miejsca skorzystali. Pokój ucieczek Warszawa zafundował im serię skomplikowanych i zawikłanych zagadek do rozwikłania. Było trudno, jednak im się udało. Potwierdzili sami, że po udanym wydostaniu się byli tacy uradowani, że im się udało, jak nigdy. To im uzmysłowiło, że są rzeczywiście mądrzy i inteligentni, że nawet w limicie czasowym mogą się zmieścić.

Escape room to nowatorski format frajdy

pokój ucieczek warszawa

Nie sądzicie, że jest to fajna zachęta, by zebrać własną ekipę i wybrać się do tego typu miejsca? Nie ma nad czym się zastanawiać. Jest to wspaniała zabawa na nadciągający weekend. Wystarczy w przeglądarce wprowadzić: Warszawa Escape Roomy i będziemy mieć pojęcie gdzie skierować się dokładnie, aby móc doświadczyć jednej z najbardziej wyjątkowych przygód w swoim życiu. Z pewnością będzie fajnie.